• איך זה עובד?
 • עולם הידע
 • צור קשר
 • ההטבות שלכם
 • החשיבות של בניית אתר בעידן החדש

  בניית אתרים צברה תאוצה אדירה בשנים האחרונות כתוצאה מההתפתחות הטכנולוגית והמעבר החד לשימוש ממושך בטלפון הנייד

  נכתב ע”י אופיר לוק www.lin.co.il

  יש לנו אינטרנט בכל מקום וגם הטלפון שלנו נמצא איתנו בכל מקום, אז כשמחברים את השניים התוצאה היא גלישה באינטרנט כמעט בכל רגע. כל זה הוביל באופן חד משמעי לעליה בכמות העסקים המתעניינים בבניית אתרים לעסק שלהם על מנת לגייס לקוחות חדשים באמצעות אתר אינטרנט לעסק שלהם. לצערנו הרב, לפני מספר חודשים הגיעה לישראל מגיפת הקורונה מסין ועצרה את המשק כמעט לחלוטין. זמן רב שלא יכולנו לעשות דברים רבים שנראו לנו כל כך פשוטים: ללכת לקניון, לרוץ בפארק, לבלות באירועים וכו’. פרט לחופש התנועה שלנו נפגע קשות גם חופש העיסוק שלנו כשכירים וכעצמאיים. הרבה מאוד עסקים שלא היו ערוכים לעבודה מהבית, או שלא הצליחו או לא יכלו לעבוד, מצאו את עצמם חסרי אונים. במילים אחרות; מגיפת הקורונה הראתה לבעלי העסקים את החשיבות שבבניית אתר אינטרנט בעידן זה.

  כיצד תשפיע העלייה בביקוש לבניית אתרים?

  כן כן.. הביקוש לבניית אתרים צפוי לעלות בעקבות משבר הקורונה וזה בהחלט ישפיע: 1) השפעה עלינו כצרכנים – כנראה שהכל (או כמעט הכל) הולך לעבור לדיגיטל. אנחנו הולכים לקנות הרבה יותר באמצעות אתרי אינטרנט; מזון, מוצרי חשמל, בגדים וכל מה שאתם יכולים לתאר לעצמכם, ולקבל משלוח עד הבית. הביקוש לבניית אתרים צפוי לשנות את הרגלי הצריכה שלנו.

  2) השפעה על בעלי מקצועות האינטרנט – הגברת הדרישה לבניית אתרים תשפיע לטובה על בוני האתרים, מקדמי האתרים ובכלל הרצון ללמוד ולעשות הסבת מקצוע לתחום האינטרנט. 3) חיזוק מעצמות האינטרנט גוגל ופייסבוק – ככל שיהיו יותר אתרים, יהיו יותר אנשים שיקדמו את האתרים שלהם באמצעות מקדמי אתרים = יותר כסף לגוגל, לפייסבוק ולכל פלטפורמה אחרת שמציעה קידום (פרסום) ממומן

  מהם היתרונות בבניית אתרים לעסקים בעידן זה?

  1) גיוס לקוחות – בניית אתרים מאפשרת לעסקים לגייס לקוחות חדשים באמצעות קידום האתר בגוגל וברשתות החברתיות – כשאי אפשר לפרסם בפליירים או על פני שלטי חוצות, קידום אתר אינטרנט יכול להיות תחליף מצוין (יש שיגידו גם תחליף ממוקד יותר).

  2) נוכחות ברשת = הגברת הפופולריות של העסק שלכם – אנשים מקבלים על העסק שלכם המלצות מפה לאוזן וישר מחפשים אתכם בגוגל. אם יהיה לעסק שלכם אתר אינטרנט שיופיע גם בגוגל, זה ייראה הרבה יותר רציני למקבלי ההמלצות עליכם. תארו לכם מצב שבו מישהו מקבל עליכם המלצה והוא לא רואה זכר לעסק שלכם בגוגל… הערה נוספת: אתר אינטרנט חייב להיראות טוב ואטרקטיבי אחרת הנזק יהיה רב מהתועלת.

  3) היכולת למכור תמיד – אם תחליטו לעבוד במימד נוסף ולמכור באינטרנט, תוכלו לעשות זאת באמצעות חנות אינטרנטית. לא עוד אנשי מכירות, לא עוד שיחות טלפון עם לקוחות פוטנציאליים, תנו לאתר האינטרנט שלכם לעשות את העבודה ולייצר לכם הכנסה בכל יום ובכל שעה.

  4) הגברת תחושת הביטחון – מדברים על גל שני, וכחלק מההיערכות שלכם כבעלי עסקים לתקופה עתידית דומה שעלולה להיות, מומלץ להתארגן על אתר אינטרנט לעסק במהירות האפשרית כדי להרגיש בטוחים יותר שתוכלו לנהל את העסק או לפחות לעשות את המקסימום באמצעות אתר אינטרנט.

  כתבות נוספות

  סרטון הדרכה | חיבור אתר WiX לסליקה עם ישראכרט

  חיבור אתר WIX הוא קל ופשוט, הסרטון הבא מסביר את הצעדים

  קידום אורגני [SEO] זה לא רק מילים

  הרבה מאד אנשים חושבים שקידום אורגני של האתר שלהם תלוי רק במילות המפתח שהם בוחרים. טעות גדולה!
  להמשך קריאה

  הדרך הפשוטה להקים חנות באינטרנט | החנות האינטרנטית שלי

  ישראכרט מובילה מהפיכה בזירת המסחר האינטרנטי ומציגה את: החנות האינטרנטית שלי